قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / درباره
کیسه زباله رولی

درباره

از کجا آمده‌ایم؟

فعالیت تجاری ما از سال ۱۳۵۶ در خیابان مولوی به‌واسطه خرید – فروش – توزیع محصولات پلیمری آغاز شد. ما سوین نسل این صنعت هستیم و به پشتوانه تجربه ای که پیش‌ازاین در مجموعه هاشمی کسب‌شده و به ما منتقل‌شده، به فکر گسترش و توسعه کسب‌وکار خود افتادیم و به دلیل نبودن یک مرجع مناسب برای تهیه محصولات باکیفیت به قیمت مناسب تصمیم به تولید پلاستیک توسط مجموعه خود گرفتیم.

با توجه به اینکه در سال ۱۳۹۱ با سرمایه‌گذاری در بخش تولید نایلکس‌های دسته رکابی سفید و رنگی – در رنگ‌های بسیار متنوع اعم از بنفش، زرد، قرمز، آبی، سبز، نارنجی، شیری و مشکی – با کیفیت مطلوب توانستیم رضایت بیشتری را برای مشتریان چند ساله خود به بار آوریم و با مشاهده درخواست مردم برای تولید محصولات دیگر و نیز علاقه ی خودمان به تولید ملی، قصد گسترش دادن محصولات خود را کردیم.

البته فکر تولید نایلون و نایلکس و سایر محصولات که تقریباً زیرشاخه این دو محصول اصلی هستند چند سال پیش‌ازاین ذهن ما را درگیر خود کرده بود، اما تلاش کردیم گام‌های حساب‌شده برداریم و مدتی را به تجزیه و تحلیل بازار اختصاص دهیم و در زمان مناسب اقدام به تولید کنیم.

تفاوت‌های ما در چیست؟

به دلیل حضور چندساله در بازار پلاستیک و ارتباط مستقیم با مصرف‌کننده، این نکته مهم را دریافتیم که درآشفته بازار قیمت و رقابت عده ای هم هستند که بیشترین تمایلشان، مصرف محصول با کیفیت است. از آنجا که خودمان همیشه طرفدار کیفیت بوده‌ایم همواره تلاش می‌کنیم بهترین محصول را در اختیار مشتری قرار دهیم.

چه زمانی «پایدار» وارد خانواده ما شد؟

از همان سال ۱۳۹۱ که در حال انجام کارهای اجرایی راه اندازی تولیدی نایلکس مثل خرید دستگاه، تهیه کارگاهی مناسب برای شروع و … بودیم، انتخاب نامی مناسب برای محصولاتمان فکر ما را مشغول خود کرد.

بعد از مدتی تأمل، نام تجاری “پایدار” به ذهنمان رسید. انتخاب این نام بی دلیل هم نبود، با توجه به تاریخچه حضورمان در بازار، علاقه ی فراوان به تولید محصولات با کیفیت، جاودانگی در بازار و افتخار آفرینی برای کشور عزیزمان، انتخاب این نام مناسب‌ترین گزینه برای اهداف ما بود.

هدف ما پایدار بودن است به واسطه ی تولید محصولات با کیفیت.